Назад

Тури вихідного дняКращі маршрути для коротких поїздок по Україні та ближньому зарубіжжю

Тури вихідного дня — це чудова можливість провести час з родиною або друзями, відвідати нові місця та насолодитися відпочинком. Україна та ближні країни пропонують безліч цікавих маршрутів для коротких поїздок.

Київська область: Біла Церква та парк “Олександрія”

Біла Церква

Біла Церква відома своїм парком “Олександрія” — найбільшим ландшафтним парком в Україні. Тут можна прогулятися серед мальовничих алей, відвідати романтичні руїни та насолодитися красою природи. Також варто відвідати місцеві історичні пам’ятки, такі як Костел святого Івана Хрестителя.

Львівська область: Тустань

Тустань

Тустань — це унікальний скельний комплекс та давньоруська фортеця, розташована в Карпатах. Це місце вражає своєю історією та краєвидами. Тут можна здійснити піші прогулянки, насолодитися чистим гірським повітрям та дізнатися більше про історію України.

Одеська область: Вилкове

Вилкове

Вилкове, відоме як “Українська Венеція”, розташоване на дельті Дунаю. Це місто славиться своїми каналами та унікальною архітектурою. Тут можна здійснити прогулянку на човні, відвідати Дунайський біосферний заповідник та скуштувати місцеві страви з риби.

Закарпатська область: Мукачево та замок Паланок

Замок Паланок

Мукачево — це місто з багатою історією та культурою. Головною його пам’яткою є замок Паланок, розташований на горі. Тут можна дізнатися більше про історію замку, насолодитися панорамними видами на місто та відвідати місцеві виноробні.

Поради по організації поїздки

  • Плануйте заздалегідь: оберіть маршрут, забронюйте житло та квитки на транспорт заздалегідь, щоб уникнути непередбачених ситуацій.
  • Перевірте погоду: перед поїздкою обов’язково дізнайтеся прогноз погоди, щоб взяти з собою необхідний одяг та спорядження.
  • Візьміть необхідні речі: не забудьте про документи, медичну аптечку, зарядні пристрої та інші важливі речі.
  • Досліджуйте місцеву кухню: під час поїздки спробуйте місцеві страви та напої, відвідайте місцеві ресторани та кафе.

Тури вихідного дня — це чудова можливість відкрити для себе нові місця, насолодитися природою та культурою рідної країни. Пам’ятайте про організаційні моменти та отримуйте задоволення від подорожі!


Поділитись: viber facebook /telegram